Vieta mieste

Vienodai patogu pasiekti visiems

Vikingų g. 5, Vilniuje vystomas projektas išskirtinis savo lokacija – tai ne tik aiški miesto plėtros kryptis, bet ir susiformavęs vietos identitetas. Šioje miesto teritorijoje stabiliai veikiantys tarptautiniai prekių ženklai ir jų plėtra kuria aktyvius pirkėjų srautus.

„Vikingų verslo parkas“ plėtojamas greta pietinio aplinkkelio, jungiančio svarbius Vilniaus pramonės ir logistikos rajonus: Aukštuosius ir Žemuosius Panerius, Gariūnus, Vilkpėdę, Vilniaus oro uosto-Kirtimų rajoną ir šiuo metu itin intensyviai besiplečiantį Liepkalnį, kurie pasiekiami vos per 5-10 minučių nuo projekto vietos. Atokiau gyvenantys priemiesčių gyventojai šią teritoriją gali pasiekti per maždaug 20 minučių.

Liepkalnio g.–Žirnių g.–Minsko pl. sankryžos rekonstrukcija leido gerokai padidinti eismo pralaidumą, sumažinti transporto grūstis bei užtikrinti sklandesnį ir saugesnį susisiekimą su šioje Vilniaus dalyje esančiais rajonais.

Būsimą verslo parką patogu pasiekti ne tik viešuoju transportu, nuosavu automobiliu, bet ir dviračiu, keliaujant naujai įrengtu dviračių maršrutu nuo miesto centro pusės.

Projekto vieta
Įvažiavimas nuo Decathlon parduotuvės pusės
Vikingų
Susisiekite dėl patalpų nuomos
Sutinku su privatumo politika
Susisiekite
+370 602 73567