Naujienos

Plečiasi „Vikingų verslo slėnio“ bendruomenė: įsikurs baldų gamintoja „Taumona“

2023 11 14


Kylant „Vikingų verslo slėnio“ pastatams, projekto nuomininkų gretas pildo gamybos ir projektų valdymo įmonė „Taumona“, gaminanti korpusinius baldus. Iki šiol  tik didmenine prekyba užsiėmusi, jau 25-erius metus veikianti, įmonė planuoja plėtrą ir beveik 500 kv. m plote „Vikingų verslo slėnyje“ įkurs vieną didžiausių Baltijos šalyse virtuvių, vonių bei spintų saloną.

Pasak įmonės vadovo Edgaro Kateivos, „Vikingų verslo slėnis“ pasirinktas dėl lokacijos patogumo tiek atskrendantiems į Vilniaus oro uostą kitų šalių verslo klientams, tiek vietos pirkėjams, kuriems aktualu ir automobilio statymo vieta.  

„Vikingų verslo slėnio“ vieta ir patalpų pobūdis geriausiai atitiko mūsų planuojamo naujo baldų salono poreikius. Kadangi veiklą vykdome ir dirbame su klientais visoje Lietuvoje, norime būti arčiau jų. Tad jau kitąmet klientai galės apžiūrėti baldus gyvai Vilniuje. Įrodysime, kad virtuvės, vonios baldai bei spintos gali būti ne tik gražūs, kokybiški bet ir už protingą kainą“, – teigė vadovas.

„Vikingų verslo slėnio“ kompleksą sudaro trys pastatai. Didžiausias korpusas kyla sklypo dalies centre, aplink įrengiant iki 230 antžeminių automobilių stovėjimo vietų ir patogų privažiavimą ratu. Kiti du mažesnių tūrių ir ploto pastatai statomi sklypo kraštuose.

Greta pagrindinio šalies oro uosto ir prekybos centrų „Ikea“, „Nordika“ bei „Decathlon“  kylantis „stock-office“ tipo verslo patalpų kompleksas „Vikingų verslo slėnis“ nuomininkams siūlo 290-390 kv. m patalpas su ekspozicine, prekybine ar sandėliavimo erdvėmis. Patalpas galima tarpusavyje jungti, didinant jų plotą. Kiekviena verslo parke įsikūrusi įmonė turės atskirą įėjimą klientams ir vartus prekių pristatymui.

Komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių grupei VPH priklausanti bendrovė „Vikingų verslo parkas“ planuoja projektą užbaigti kitų metų pavasarį.

Projekto patalpų nuomos klausimais rūpinasi nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Colliers International Advisors“. „Vikingų verslo slėnį“ projektavo architektūros studija „313 Architects“,  generalinis projekto rangovas – „Baltijos plienas“.

Daugiau apie „Taumona“: www.taumona.com

 

Projekto vieta
Įvažiavimas nuo Decathlon parduotuvės pusės
Vikingų
Susisiekite dėl patalpų nuomos
Sutinku su privatumo politika
Susisiekite
+370 602 73567